Kawiarnia, Nowe miejsce, Restauracje, Śniadania w Warszawie, Śródmieście
Skomentuj

Moments Tasty Life

Moments. Tasty Life to nowe miejsce na Nowym Świecie. Oferuje kawę, soki i smothies, śniadania, kanapki i przekąski. Można usiąść w przestronnych oszklonych wnętrzach lub stolikach ustawionych na zewnątrz. Perfekcyjnie dopracowana identyfikacja wizualna, logo Moments Tasty Life znaleźć można na każdej papierowej serwetce, na każdej filiżance, a nawet szklance.

Wpadam tu na niedzielne śniadanie. Obsługa poleca śniadanie fitness lub croissanty na słodko lub słono. Trochę marszczę brew, bo miałam ochotę na jakąś solidniejszą kanapkę, skończyło się jednak pieczywo.

Wybieram Croissanta z szynką i serem. Dostaję go na ciepło, miękkością przebija wszystkie do tej pory jedzone przeze mnie croissanty. Do tego bardzo dobra szynka z rodzaju suszonych intensywnych w smaku i kawałek sera. Bardzo to pyszny moment.

Popijam jeszcze sok z świeżo wyciśniętych pomarańczy i grejpfrutów, a po zjedzeniu wypijam podwójne espresso z mlekiem. Kawa piekielnie mocna. Takie solidne włoskie espresso, do jakiego nie jesteśmy tu w Warszawie przyzwyczajeni. Dla mnie lekko za mocne, ale doceniam intencję twórców.

Moments Tasty Life to ciekawe miejsce. Bardzo inne od wielu powstających ostatnio. Chłodne i industrialne, ocieplane tylko drobnymi kompozycjami kwiatowymi. Dopracowane w szczegółach. Warto je zobaczyć, usiąść przy stoliku i uchwycić moment. Chciałabym, żeby był większy wybór śniadań i przekąsek, byłby powód, żeby wracać.

Moments Tasty Life, ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa

Po więcej zdjęć Moments. Tasty Life zapraszam na fanpage Frobloga na Facebooku.