Kanapki, Kawiarnia, Mokotów, Nowe miejsce, Restauracje, Śniadania w Warszawie
Skomentuj

Latte Art w Bułce

Pisałyśmy niedawno na Warsaw Foodie o weekendzie z Latte Art w Bułkę przez Bibułkę. Latte art to rysowanie wzorków mlekiem na kawie. Zdobywcą Pucharu Polski w Latte Art jest Mateusz Hyjek. Sandwich bar Bułkę przez Bibułkę zaprosił Pana Mateusza do przygotowywania artystycznych kaw swoim gościom. Poprzedni i ten weekend można było sobie zamówić kawę ze wzorkami.

Byłam już w Bułce czas jakiś temu i bardzo mi się tu podobało, bardzo mi też smakowało. To fajny pomysł na bar z kanapkami. Miejsce jest też wyjątkowo estetyczne, nie mogę się napatrzeć na te pastelowe krzesełka i piękne srebrne lampy. Z przyjemnością tu wracam.

Dziś jednak podchodzę do lady i zamawiam Kawę z Latte Art (8zł). Z dostępnych wzorków wybieram ślimaka. Potem przygotowuję aparat na szybkie migawki i staram się uchwycić nieuchwytne, czyli proces przygotowywania takiej kawy. Poniżej kilka zdjęć dla Was.

Gotowy ślimak na mojej kawie przygotowany przez zdobywcę Pucharu Polski w Latte Art ma tylko jeden problem. Nie chce się go niszczyć. Zatem trudno jest tę kawę posłodzić, nie mówiąc już o wypiciu 🙂 Chce się na nią ciągle patrzeć, a uśmiech na twarzy pojawia się sam. Fantastyczne na poprawę humoru. Mam nadzieję, że Bułka będzie częściej zapraszać Mateusza Hyjka.

Bułkę przez Bibułkę, ul. Puławska 24, Warszawa

Po więcej zdjęć Bułkę przez Bibułkę zapraszam na Fanpage Frobloga na Facebooku.