Fotorelacje
Skomentuj

Delikatesy Esencja: Relacja zdjęciowa

Na zaproszenie Zomato wylądowałam w poniedziałek na kolacji w Delikatesach Esencja. Spotkanie zorganizowano dla recenzentów Zomato i kilku osób, które pisaniem o restauracjach zajmują się poza portalem. O jedzeniu, restauracjach i podróżach kulinarnych rozmawia mi się najlepiej. A jeśli jeszcze grono jest tak doświadczone w tej dziedzinie, dyskusje się nie kończą. Wszyscy foodies raczyli się kolacją degustacyjną przygotowaną przez Delikatesy Esencja.

W lutowym menu DeliEs proponuje kilka standardów – jak gyutataki, czy mus czekoladowy – i kilka nowości. Jak być może pamiętacie, z kolacji na zaproszenie nie piszę relacji, ale chętnie dzielę się wrażeniami optycznymi. Zapraszam więc na relację zdjęciową.

Delikatesy Esencja Kozi serek

Delikatesy Esencja: Kozi serek na szpinaku z boczkiem, czerwoną cebulą, orzeszkami pinii i dressingiem truskawkowo-majerankowym

Delikatesy Esencja Gyutataki

Delikatesy Esencja: Gyutataki marynowana polędwica wołowa z tartym czosnkiem i imbirem

Delikatesy Esencja Krem z marchwi

Delikatesy Esencja: Krem z marchwi z ciecierzycą

Delikatesy Esencja Łosoś

Delikatesy Esencja: Łosoś na sałatce z soczewicy, ciecierzycy, brukselki i radicchio w miodowo-musztardowym dressingu

Delikatesy Esencja Boczek

Delikatesy Esencja: Boczek pieczony z puree ziemniaczanym i sałatką vinaigrette

Delikatesy Esencja Mus czekoladowy

Delikatesy Esencja: Mus czekoladowy na słonych ciasteczkach

O Delikatesach Esencja pisałam wielokrotnie: w kwietniu 2012, w marcu 2012, w maju 2011. Przeprowadzałam też Frozmowę. To takie miejsce, w którym zdecydowanie częściej bywam, niż o nim piszę. Zdziwiło mnie bardzo, że te wszystkie moje teksty mają już tyle lat. Pora będzie więc chyba wrócić i napisać coś nowego.

Delikatesy Esencja, ul. Marszałkowska 8, Warszawa, tel. 22 480 80 18

Bardzo dziękuję Zomato za zaproszenie na ten przemiły wieczór, a nowo poznanym (i nie tylko) znajomym za przemiłe towarzystwo i wyborną wymianę zdań na moje (i Wasze chyba też) ulubione tematy.

Po więcej zdjęć z restauracji Delikatesy Esencja zapraszam na fanpage, Google+ i Instagram Frobloga. Zachęcam do prenumerowania newslettera Frobloga. Co tydzień w piątek wysyłam podsumowanie moich relacji. Wystarczy podać swój adres e-mailowy tutaj: